KONST / Litografier / Färglitografi 12297275
nr 1229 7275
Teresa Wennberg
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga, signerad, 68x50
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:28:44
21/1 13:01:11
Teresa Wennberg
Läs mer om Teresa Wennberg